قیمت کاهش یافت ! کابل دو متری Lightning به USB مدل Full-Speed برند REMAX مشاهده عکس بزرگتر

کابل دو متری Lightning به USB مدل Full-Speed برند REMAX

20%

جدید

28,800 تومان

36,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

Give a Name

REMAX 2M Full-speed Quick Charge and Data Lightning to USB Cable

با خرید این محصول شما 2880 امتیاز وفاداری دریافت می کنید.


 • مشتریان وفادار

  با خرید هر محصول، بن تخفیف هدیه می‌گیرید و در خریدهای بعدی تخفیف شگفت انگیز دریافت می‌کنید.

 • سوالی دارید؟

  در مورد این محصول و یا مراحل خرید سوالی دارید؟ با پشتیبانی اپل 360 تماس بگیرید، در خدمتتان هستیم.

 • مشخصات محصول

  لطفاً توضیحات و جدول مشخصات مربوط به محصول را با دقت مطالعه نمایید تا انتخابی صحیح داشته باشید.

 • راهنمای خرید آنلاین

  راهنمای کامل خرید از سایت را مطالعه نمایید و خریدی آسوده و امن را تجربه نمایید

محصولات مرتبط

نقد و بررسی مشتریان


علی ص 1395-03-20
کابل REMAX 2M Full-speed Quick Charge
 • این توضیحات مربوط به کابل REMAX 2M Full-speed Quick Charge میشود که نامش معرف اطلاعات مفیدی است که در زیر برایتان تهیه کرده ام.
  من در گذشته ۲ تا کابل ۱ و ۲ متری یدک برای آیفونم خریدم که هر کدام بعد از یک هفته اخطار غیر استاندارد بودن از اپل دریافت کردند و کلا بی ارزش شدند. بعد از اون یه کابل ۲ متری گریفین به شرط چاقو خریدم. خوشبختانه این کابل ماههاست که بی مشکل کار میکنه. تا اینکه چند هفته پیش یه آیپد مینی ۴ خریدم. من وقتی شارژ کافی ندارم و بخواهم با دیواس راحت کار کنم، از کابل ۲ متری استفاده میکنم. وقتی کابل ۲ متری گریفین را به آیپد وصل کردم آنرا قبول نکرد. به آیفون وصل کردم دیدم مشکلی نداره. این نکته باعث شد سری به سایتهای اصلی اپل بزنم و اطلاعات خوبی بدست بیاورم که منجر به خرید کابل خیلی خوب بالا شد و فهرست وار برایتان ساده مینویسم:

  ۱ خروجی برق پورت یو اس بی تمام لپ تاپها ۵ ولت با جریان نیم آمپر است.
  ۲ خروجی برق آداپتور آیفون، ۵ ولت با جریان یک آمپر است. یعنی شارژ آیفون با لپ تاپ دو برابر آداپتور اصلی آیفون زمان میبره.

  ۳ حد اقل توان برق رسانی کابلهای مخصوص آیفون یک آمپر است. آیفون کابلهایی را که این حداقل تحمل جریان یک آمپر را نداشته باشند نمی پذیرد. کابلهای غیر استاندارد بعد از کمی کارکرد افت جریان پیدا میکنند و دیوایس اپل آنها را نمی پذیرد.

  ۳ خروجی برق آداپتور آیپد، ۵ ولت و دو آمپر است . یعنی زمان شارژ آیپد با لپ تاپ ۴ برابر و با آداپتور آیفون ۲ برابر آداپتور اصلی آیپد است. علاوه براین، آداپتور آیفون برای شارژ آیپد، بیش از حد داغ میشود.

  ۴ حد اقل توان برق رسانی کابلهای مخصوص آیپد دو آمپر است. آیپد کابلهای متفرقه ای را که توانشان کمتر از دو آمپر باشند را نمی پذیرد. کابل ۲ متری گریفین مخصوص آیفون مرا هم بهمین دلیل رد کرد.

  نکته مهم: زمان شارژ آیفون با آداپتور آیپد بدلیل دو آمپر بودن آن نصف آداپتور اصلی آیفون است. من ابتدا فکر میکردم آداپتور دو آمپری آیپد ممکن است به آیفون آسیب برساند اما سایتهای وابسته به اپل دقیقا توضیح داده اند که ورودی تمام دیوایسهای اپل رگولاتور تنظیم ولتاژ دارند و مانع استفاده از ولتاژهای غیر مجاز میشوند.

  اتفاقا اپل توصیه کرده که اگر هر دو آداپتور آیپد و آیفون را دارید، برای شارژ آیفونتان هم از آداپتور آیپد استفاده کنید. چون هم سریعتر شارژ میکند و هم آداپتور داغ نمیشود. عکس این را توصیه نکرده. چون همانطور که گفتم، شارژ کردن آیپد با آداپتور آیفون علاوه بر طولانی شدن زمان شارژ آن، باعث بیش از حد داغ شدن آداپتور آیفون هم میشود.
  نکته آخر: این کامنت را بعد از یکماه کارکرد کابل و مطمئن شدن از عملکرد خوب آن به پاس قدردانی از قیمتهای خوب سایت اپل ۳۶۰ مینویسم.

  یک نکته هم با دوستان در سایت اپل ۳۶۰ که میتوانید این جمله را چاپ نکنید : رنگ استاندارد بعضی محصولات (مثل رنگ سفید کابل اپل) صدها برابر رنگهای دیگر مشتری دارند. لطفا هنگام سفارش کالا به خارج، به این نکته توجه بیشتری بکنید.

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.