رضایت از خرید با ضمانت 7 روزه بازگشت کالا

فرآیند خرید در اپل 360 به دریافت وجه از مشتری و تحویل کالا به او ختم نشده و اپل 360 بعد از این مراحل همچنان با مشتریان محترم همراه و هم‌زبان خواهد بود. اطمینان مشتریان از دریافت کالایی مطابق با نیاز و خواسته خود از اولویت‌های فروشگاه اینترنتی اپل 360 بوده و در این راستا ضمانت 7 روزه بازگشت کالا را تدوین کرده است که مشتریان محترم با استناد به آن و به دلایل زیر قادرند کالا را مرجوع نمایند:

عدم تطابق مشخصات فنی و ظاهری با اطلاعات درج شده در صفحه محصول و فاکتور خرید

از آنجا که فاکتور خرید پس از تکمیل فرآیند ثبت سفارش به ایمیل مشتریان ارسال می‌گردد، چنانچه کالای ارسالی با مشخصات درج شده در این فاکتور مطابقت نداشته باشد، مشتری محترم می‌بایست ظرف مدت یک روز کاری مراتب را از طریق تلفن‌های پشتیبانی و یا صفحه تماس با ما به اطلاع اپل 360 برساند. کالاها با مغایرت‌های ظاهری که این مغایرت‌ها بدون نیاز به بازکردن بسته بندی و استفاده کردن از کالا قابل تشخیص است، تنها در صورت باز نشدن بسته بندی قابل بازگشت خواهند بود. وجود ایراد فنی می‌بایست ظرف مدت 7 روز کاری پس از ارسال کالا و به روش‌های ذکر شده در بالا به اطلاع اپل 360 برسد.

کالاها می‌بایست به شکلی مناسب بسته‌بندی شده و به آدرس اپل 360 ارسال گردد. چنانچه ایراد فنی به تأیید کارشناسان اپل 360 رسید هزینه کالا به همراه هزینه‌های مربوط به حمل به حساب مشتری واریز شده و یا در صورت درخواست مشتری، کالا با مشخصات صحیح برای ایشان ارسال می‌گردد. بدیهی است که در صورت عدم تأیید ایرادات فنی و یا مغایرت‌های ظاهری، هزینه‌های مربوط به حمل و ارسال مجدد کالا بر عهده مشتریان محترم خواهد بود.

آسیب های فیزیکی ناشی از حمل

اپل 360 با بکار بردن بسته بندی مناسب برای سفارشات، همواره سعی دارد، آسیب دیدگی‌های ناشی از حمل را کاهش دهد، با این وجود چنانچه کالا به صورت آسیب دیده به مقصد برسد، مشتریان محترم قادرند با استناد به این ضمانت نامه در خواست دریافت کالای دیگری را داشته باشند. در این جهت لازم است مراتب حداکثر ظرف یک روز کاری از طریق تلفن‌های پشتیبانی و یا صفحه تماس با ما به اطلاع اپل 360 برسد. در این حالت پس از دریافت مدارک لازم و تأیید آسیب دیدگی کالا، همان کالا عیناً برای مشتری محترم ارسال شده و یا در صورت موجود نبودن آن، به انتخاب مشتری، کالای مشابه آن ارسال شده و یا هزینه پرداختی مشتری، به طور کامل به او بازگردانده می‌شود.

انصراف از خرید

اپل 360 در راستای اعتمادسازی و جلب رضایت کامل مشتریان بستری را بوجود آورده است تا مشتریان محترم، خرید خود را یک خرید طلایی تلقی کنند با این وجود چنانچه ایشان به هر دلیلی از خرید خود منصرف شوند کافی است طی 7 روز کاری پس از ثبت سفارش، انصراف خود را از طریق تلفن‌های پشتیبانی و یا صفحه تماس با ما به اطلاع اپل 360 برسانند. در این حالت، در صورت عدم ارسال سفارش، کل وجه پرداختی مشتری به او بازگردانده می‌شود و چنانچه سفارش برای مشتری ارسال شده باشد، در صورتی که بسته بندی کالا باز نشده و با شرایط اولیه خود به اپل 360 ارسال شود، کل وجه پرداختی منهای هزینه حمل به مشتری محترم بازگردانده خواهد شد.