تضمین اصل بودن کالا

خریدار هوشمند در فضای مجازی همواره به دنبال خرید کالای اصل و با کیفیت است. چرا که کالاهای تولید شده توسط کمپانی‌های معتبر و بزرگ که دارای واحدهای تضمین کیفیت و تحقیق توسعه می‌باشند، از کیفیت ساخت بالایی برخوردارند. ما در اپل 360 به این خواسته مشتریان خود ارج نهاده و تنها کالاهای اصل را ارائه می‌نماییم. کلیه کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی اپل 360، دارای ضمانت اصالت کالا بوده و این اصالت به روش‌هایی که در ادامه ذکر خواهد شد، قابل کنترل و اعتبار سنجی است.

هولوگرام سه بعدی

تقریباً تمامی محصولات اپل 360 دارای هولوگرام سه بعدی می‌باشد. هولوگرام یکی از مطمئن ترین برچسب‌های امنیتی در سطح بین المللی است، چرا که این برچسب پس از تولید به راحتی قابل کپی برداری و تکثیر نبوده و حتی در صورت کپی برداری به هیچ وجه تشابه کاملی با هولوگرام اصلی نخواهد داشت. لازمه تشخیص هولوگرام اصلی و تقلبی آشنایی کامل با جزئیات هولوگرام اصلی است.

کد دو بعدی با قابلیت اعتبار سنجی آنلاین

هولوگرام‌ها با وجود داشتن محاسن متعدد، یک عیب عمده نیز دارند و آن اینکه لازمه تشخیص هولوگرام اصل از غیر اصل، آشنایی کامل با جزئیات هولوگرام اصل است و این امکان برای عموم افراد فراهم نیست. لذا کمپانی‌های معتبر با استفاده از سیستم‌های امنیتی آنلاین سعی در رفع این نقیصه نموده‌اند. این کمپانی‌ها به هر یک از محصولات خود که آزمون‌های کنترل کیفیت را با موفقیت سپری کرده‌اند یک کد 12 الی 18 رقمی یکتا اختصاص داده که داری قابلیت اعتبار سنجی آنلاین می‌باشد. این کدها عموماً به صورت رمزینه پاسخ سریع (QR Code) ارائه شده و با استفاده از گوشی‌های هوشمند قابل بازخوانی و ردگیری است.
 اینکه محصولی از اپل 360 دارای کد دو بعدی با قابلیت اعتبار سنجی آنلاین هست یا خیر، در جدول مشخصات محصول درج شده است. در ادامه روش بررسی اصالت کالا با استفاده از کد اختصاصی محصول، تشریح می‌گردد.

بررسی اصالت محصولات REMAX

گام اول: ابتدا وارد این وب سایت شوید.

گام دوم: کد 18 رقمی مندرج بر روی هولوگرام محصول را در کادر مربوطه وارد کنید.

گام سوم: کد امنیتی تصویر را در کادر مربوطه وارد کنید.

گام چهارم: بر روی دکمه اعتبار سنجی کلیک نمایید.

مراحل بررسی اصالت محصولات REMAX ارائه شده در اپل 360

چنانچه کد مربوطه معتبر باشد لوگوی REMAX به شکل زیر نمایان می‌گردد و در غیر این صورت پیغام خطایی ظاهر می‌گردد:

کد معتبر remax

علاوه بر این شما می‌توانید به جای طی کردن مراحل فوق به سادگی و تنها با داشتن اپلیکیشن QR Code Reader، کد دو بعدی موجود در هولوگرام را اسکن نمایید. این اپلیکیشن کلیه مراحل فوق را طی کرده و شما می‌توانید در صورت مشاهده تصویر بالا از اصالت کالای خود مطمئن شوید. جهت دانلود اپلیکیشن رایگان QR Code Reader از آیتیونز به لینک‌های زیر مراجعه نمایید:

دانلود QR Code Reader از آیتیونز برای آیفون

دانلود QR Code Reader از آیتیونز برای آیپد

دانلود QR Code Reader از بازار برای اندروید