در اپل 360 با بهترین قیمت و بدون واسطه، از تولید کنندگان اصلی خرید کنید!

جلب رضایت و اعتماد مشتریان همواره از اولویت های اپل 360 بوده و در این راستا توانسته است در مدت زمانی محدود به یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی کشور تبدیل شود، به گونه ای که قیمت محصولات این فروشگاه اینترنتی به شاخصی برای سایر فروشگاه ها تبدیل شده است. با این وجود اپل 360 به منظور قدردانی و وفاداری مشتریان، همواره خود را ملزم به ارائه بهترین قیمت می داند.
فروشگاه اینترنتی اپل 360 مدعی است که با بهره‌ گیری از شبکه قدرتمند واردات و توزیع خود، قادر به تأمین کالا به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانجات تولید کننده بوده و لذا قادر است بهترین قیمت را برای محصولات خود ارائه نماید. شایان ذکر است تمامی محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی اپل 360 به صورت مستقیم و با حذف تمامی واسطه ها وارد کشور شده است.
با این وجود ممکن است به دلیل حجم کاری بالای این مجموعه، قیمت برخی از محصولات دچار تغییر شده و این قیمت در فروشگاه اینترنتی اپل 360 به روز نشده باشد. لذا در صورت مشاهده قیمت پایین تر در سایر وب سایت های معتبر، لطفاً لینک صفحه مورد نظر در وب سایت مربوطه را از طریق فرم "نقد و بررسی"، موجود در صفحات محصول وب سایت اپل 360، برای ما ارسال نمایید. در صورتی که قیمت پائین تر به تأیید واحد بازاریابی اپل 360 برسد قیمت محصول مورد نظر بلافاصله به روز خواهد شد.
لطفاً در نظر داشته باشید که این فرآیند تنها پیش از ثبت سفارش شامل مشتریان محترم می شود. همچنین خواهشمند است در صورت مشاهده قیمت پایین تر در سایر سایت ها موارد زیر را در نظر داشته باشید:

- اورجینال یا غیر اورجینال بودن محصول
- اعتبار فروشگاه عرضه کننده محصول
- موجود یا ناموجود بودن محصول
- نحوه و هزینه ارسال
- ارائه یا عدم ارائه ضمانت بازگشت 7 روزه
- حراج یا غیر حراج بودن محصول