اپل 360؛ با اطمینان و آسودگی خاطر خرید کنید!

اپل 360 در راستای آسودگی خاطر و اطمینان هر چه بیشتر کاربران خود، امکان خرید و پرداخت به روشهای مختلفی را فراهم آورده است، که کاربران محترم قادرند به انتخاب خود مناسب ترین روش را برگزیده و از طریق آن اقدام به خرید و پرداخت وجه سفارش نمایند.

پرداخت اینترنتی

در این روش کاربران قادرند با استفاده از هر یک از درگاه‏ های اینترنتی امن اپل 360 (شامل درگاه پرداخت بانک پارسیان و بانک ملت) اقدام به پرداخت وجه سفارش نمایند. لازمه استفاده از این روش، داشتن کارت بانکی یکی از بانک های عضو شبکه شتاب می باشد. همچنین ضروری است علاوه بر داشتن شماره کارت اطلاعات زیر نیز در دسترس باشد:

رمز دوم یا رمز اینترنتی: این رمز که عموماً عددی بیش از چهار رقم است از طریق دستگاه های ATM بانک صادر کننده کارت قابل ایجاد و دسترسی است.

کد CVV2: این کد عددی سه و یا چهار رقمی است که بر روی کارت بانکی و یا پشت آن درج شده است.

تاریخ انقضاء: این تاریخ شامل دو رقم برای سال و دو رقم برای ماه می باشد که بر روی کارت بانکی درج شده است.

استفاده از این روش پرداخت، دارای اولویت بوده و موجب تسریع هرچه بیشتر فرآیند آماده سازی و ارسال سفارش می گردد، لذا به کاربران محترم توصیه می شود در صورت امکان از این روش پرداخت استفاده نمایند.

پرداخت در محل

اپل 360 در جهت آسودگی خاطر کاربران ارزشمند خود، برای آن دسته از کاربرانی که تمایل به پرداخت وجه سفارش به صورت اینترنتی را ندارند، امکان پرداخت پس از تحویل سفارش را فراهم آورده است. در این روش ضروری است، در زمان ثبت سفارش روش "پرداخت در محل" را انتخاب نمود. تیم پشتیبانی و فروش اپل 360 پس از انجام هماهنگی های لازم با کاربر، اقدام به ارسال سفارش خواهند کرد. وجه سفارش پس از دریافت سفارش توسط کاربر و به صورت وجه نقد و یا با استفاده از دستگاه کارت خوان سیار (POS) قابل پرداخت خواهد بود.

در حال حاضر این روش پرداخت، تنها برای کاربران ساکن شهر تهران که پیک موتوری را به عنوان روش ارسال سفارش خود برگزیده اند قابل استفاده می باشد.

مراجعه و خرید حضوری

اپل 360 همواره سعی کرده است با ایجاد محتوای مفید و مناسب برای کلیه محصولات خود، اطلاعات دقیقی شامل مشخصات فنی و ظاهری را در اختیار کاربر قرار دهد و به رسالت خود به عنوان یک فروشگاه اینترنتی به شکلی شایسته عمل نماید. با این وجود، یکی از دغدغه های کاربران، امکان مشاهده و بررسی محصولات از نزدیک می باشد، لذا اپل 360 برخلاف بسیاری از فروشگاه های اینترنتی، امکان مراجعه و خرید حضوری را برای کاربران خود فراهم آورده است. لذا کاربرانی که تمایل به مراجعه حضوری و مشاهده محصولات از نزدیک دارند، ترجیحاً با هماهنگی قبلی می توانند به آدرس فروشگاه ما مراجعه کرده و در محیطی دوستانه و صمیمی اقدام به خرید نمایند.

در این روش امکان پرداخت وجه سفارش به صورت وجه نقد و یا با استفاده از دستگاه کارتخوان فراهم می باشد.