اپل 360؛ لذت خریدی آسان و سریع!

اپل 360 در راستای جلب رضایت مشتریان خود، نگاه ویژه‌‍‍‍‍ای به مباحث لجستیک و حمل کالا داشته و با پایش مستمر انواع روش‌های حمل، سعی در تحویل کالا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با پایین‌ترین هزینه را دارد. در این راستا، اپل 360 توانسته است به مدت باورنکردنی 2 ساعت، برای تحویل سفارشات در شهر تهران دست یابد. به بیان دیگر، کاربرانی که در شهران تهران (و نه توابع اطراف آن) اقدام به خرید و ثبت سفارش به شکل اینترنتی نمایند، حداکثر دو ساعت پس از ثبت سفارش، کالای خود را تحویل خواهند گرفت. این مدت زمان برای سفارشات خارج از شهر تهران بسته به روش حمل انتخاب شده (پست پیشتاز و یا حمل اکسپرس) بین یک تا سه روز کاری متغیر است.

انواع روش‌های حمل مورد استفاده در اپل 360 به قرار زیر است:

حمل رایگان

حمل رایگان گزینه ای است که خرید از یک فروشگاه اینترنتی را جذاب و منطقی می نماید. اپل 360 نیز با ارج نهادن به این خواسته مشتریان خود، حمل سفارشات با حداقل مبلغ 150 هزار تومان را رایگان نموده و پیوسته سعی خواهد کرد که این مبلغ را کاهش دهد. لذا در این شرایط سفارشات کاربران خارج از تهران با استفاده از پست پیشتاز و بدون نیاز به پرداخت هزینه حمل از سمت کاربر، برای ایشان ارسال خواهد شد. کاربران ساکن شهر تهران نیز می توانند، بسته به شرایط خود، از دو روش پیک موتوری و یا پست پیشتاز یکی را انتخاب کرده و بدون پرداخت هزینه حمل، سفارش خود را در زمان مقرر دریافت نمایند.

ارسال با پیک

مشتریان محترمی که در شهر تهران (و نه توابع اطراف آن) ساکن هستند می‌توانند در زمان سفارش این روش ارسال را انتخاب نمایند. سفارشاتی که روش ارسال آنها "پیک موتوری" انتخاب شده است در روزهای شنبه تا پنج شنبه (به استثنا تعطیلات رسمی) از ساعت 9 صبح تا 6 عصر حداکثر تا 2 ساعت بعد از زمان سفارش تحویل خواهد شد. (سفارشاتی که خارج از بازه زمانی مذکور دریافت شوند در ابتدای روز کاری بعد ارسال می شوند). همچنین مشتریان محترم می توانند در صورت نیاز با برقراری تماس، زمان ارسال سفارش خود را تعیین نمایند.

در حال حاضر هزینه ارسال با پیک برای سفارشات بالای یکصد و پنجاه هزارتومان رایگان بوده و برای سفارشات کمتر از این مبلغ، 6,500 تومان در نظر گرفته شده که در جهت کاهش قیمت تمام شده کالا برای مشتریان عزیز این مبلغ به صورت مستمر کاهش خواهد یافت. این هزینه برای کلیه نقاط شهر تهران (به غیر از توابع) یکسان بوده و اپل 360 هیچ هزینه اضافه بابت دوری مسافت دریافت نمی‌کند.

پست پیشتاز

سفارشاتی که روش ارسال آنها "پست پیشتاز" انتخاب شده و در روزهای شنبه تا پنجشنبه حداکثر تا ساعت 11:30 ثبت شده اند، در همان روز به پست تحویل داده خواهد شد. و چنانچه سفارش در روزهای شنبه تا چهارشنبه بعد از ساعت 11:30 ثبت شود فردای همان روز تا قبل از ساعت 8:30 صبح به پست تحویل داده خواهد شد. در این روش، سفارشات ظرف 48 الی 72 ساعت کاری به مشتریان محترم در هر نقطه از ایران تحویل داده خواهد شد.

از آنجا که جلب رضایت روز افزون مشتریان و کاهش قیمت تمام شده کالا برای ایشان از اولویت‌های اساسی فروشگاه اینترنتی اپل 360 می‌باشد لذا هزینه پست پیشتاز برای سفارشات بالای یکصد و پنجاه هزارتومان رایگان بوده و برای سفارشات کمتر از این مبلغ با تخفیف ویژه و کمتر از هزینه واقعی آن ارائه شده است. این هزینه برای استان تهران از 3,500 تومان و برای استان‌های سمنان، مرکزی، قم، مازندران و البرز از 3,600 تومان و برای سایر استان‌ها از 4,700 تومان شروع می‌شود.

حمل اکسپرس

علاوه بر دو روش فوق، مشتریان محترمی که در مراکز استان‌ها ساکن می‌باشند می‌توانند "حمل اکسپرس" را انتخاب نمایند. سفارشاتی که حمل اکسپرس برای آنها انتخاب شده و در روزهای شنبه تا پنجشنبه حداکثر تا ساعت 11:30 ثبت شده است ظرف 24 ساعت و تا ساعت 14 روز بعد تحویل داده خواهند شد. با توجه به اینکه امکان حمل اکسپرس سفارشات در روز جمعه وجود ندارد، در صورت ثبت سفارش در این روز، سفارش در ابتدای روز شنبه ارسال شده و حداکثر تا ساعت 14 روز یک‌شنبه به مشتریان محترم خواهد رسید.

در حال حاضر هزینه حمل اکسپرس برای شهرهای کرج، ساری، قم، اراک و سمنان از 12,400 تومان شروع شده و برای سایر شهرها 25,800 تومان است.