فهرست محصولات این تولید کننده REMAX

برند ریمکس-لوازم جانبی موبایل و تبلت-نمایندکی remax در ایران

برای شما که عاشق موبایل و تبلت خود هستید

امروزه موبایل و تبلت تنها یک ابزار ساده برای برقراری ارتباط نیست، بلکه بیشتر وسیله‌ای است زینتی که افراد با کمک آن از موسیقی، فیلم و بازی مورد علاقه خود لذت می‌برند و از هر چیز که دوست دارند عکس می‌گیرند. این چنین ابزاری، نیاز به لوازم جانبی مناسبی جهت آراستگی بیشتر دارد. کمپانی ریمکس به شکلی شایسته توانسته است به این نیاز عاشقان موبایل و تبلت پاسخ دهد.

.

برند ریمکس-لوازم جانبی موبایل و تبلت-نمایندکی remax در ایران


برای شما که عاشق موبایل و تبلت خود هستید


امروزه موبایل و تبلت تنها یک ابزار ساده برای برقراری ارتباط نیست، بلکه بیشتر وسیله‌ای است زینتی که افراد با کمک آن از موسیقی، فیلم و بازی مورد علاقه خود لذت می‌برند و از هر چیز که دوست دارند عکس می‌گیرند. این چنین ابزاری، نیاز به لوازم جانبی مناسبی جهت آراستگی بیشتر دارد. کمپانی ریمکس (REMAX) به شکلی شایسته توانسته است به این نیاز عاشقان موبایل و تبلت پاسخ دهد.


کمپانی ریمکس (REMAX) در سال 2008 تأسیس شده و دفتر اصلی آن در شهر بین المللی و مدرن شنژن مستقر است. این دفتر کاملاً منطبق بر استاندارد 5S طراحی شده تا محیط کاری منظم و رو به رشدی را برای کارکنان خود ایجاد نماید. مرکز فروش و نمایندگی‌های ریمکس به طور گسترده‌ای در سرتاسر دنیا و با هدف سهولت دسترسی مشتریان به محصولات این شرکت ایجاد شده است.


ریمکس (REMAX) زیرمجموعه کمپانی بزرگ Hong Kong Refine Industrial است که سرشار از ذوق و شوق، علاقه به مد روز و هنر می‌باشد. طبیعت منحصر به فرد محصولات این کمپانی موجب ایجاد علاقه شدید در طیف وسیعی از مشتریان به خصوص قشر جوان شده است.


کمپانی ریمکس (REMAX) با تولید لوازم جانبی خارق العاده نظیر کیف آیپد، پاور بنک، هدفون، شارژر، محافظ صفحه نمایش، قاب و بامپر، سعی در برآورده کردن نیاز تک تک مشتریان خود دارد.


ریمکس (REMAX) سعی در معرفی برندی سرشار از خلاقیت، مد روز، اشتیاق و کیفیت دارد و در این راه تجربه را با زیبایی در هم آمیخته است.


ریمکس (REMAX) در پی ایجاد رابطه‌ای طولانی و دائمی با مشتریان خود در سرتاسر دنیا است و به همین دلیل مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده است.


ریمکس (REMAX) معتقد است بهترین راه جلب اعتماد و تأیید مشتریان، ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت می‌باشد.


ریمکس (REMAX) به طور مستمر در پی ایجاد محصولات کاربردی است تا هر چه بیشتر رضایت مشتریان را جلب نماید.


در نهایت اینکه ریمکس (REMAX) قصد دارد با طراحی محصولات زیبا و مد روز جان تازه‌ای به زندگی شما ببخشد.

بیشتر
در هر صفحه
نمایش 1 - 32 از 192 آیتم
نمایش 1 - 32 از 192 آیتم